1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u zboží uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno obvykle do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem obvykle do 3 prac. dnů od obdržení platby). V případě platby "Na dobírku" platí shodné termíny od potvrzení objednávky objednatelem.

3. Ke každé dodávce zboží bude vystaven elektronický daňový doklad ( popř. na vyžádání přiložen papírový daňový doklad v zásilce ). Ten slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodný dárek, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě, rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadované zboží. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.